www.satus.pl

OpenCard umożliwia użytkownikom odbywanie częstszych wizyt w restauracjach dzięki bardzo atrakcyjnym rabatom, sięgającym nawet 50% na jedzenie. Dodatkową korzyścią dla użytkowników jest ogólnopolski zasięg programu. Kupując jedną kartę możemy korzystać ze zniżki we wszystkich rejonach Polski.

Testy przeprowadzone na kilku restauracjach w Warszawie i Rzeszowie przyniosły doskonałe rezultaty. Nowatorski program OpenCard spodobał się konsumentom i restauratorom. Dodatkowo, z myślą o klientach, podjęto współpracę z Bankiem Zachodnim WBK - dzięki czemu oferta OpenCard stała się spersonalizowanym połączeniem pre-paidu i restauracyjnej karty zniżkowej.

Projekt idealnie wpasował się również w strategię SATUS, który na początku 2014 zainwestował w projekt 1,6 mln PLN z możliwością dalszego finansowania na łączną kwotę 3.6 mln PLN. W zamian objęliśmy 25% udziałów w projekcie. W tym momencie program OpenCard to blisko 10 tysięcy zadowolonych klientów i ponad 400 restauracji partnerskich.

W najbliższym czasie planowane jest wypuszczenie elektronicznej karty OpenCard oraz zwiększenie liczby restauracji do około 1000 w całej Polsce.

Kilka tygodni temu na rynku fitness ukazało się reconti – pierwsza na polskim rynku internetowa i mobilna aplikacja, która w prosty i intuicyjny sposób pozwala na śledzenie swoich postępów w treningach, tworzy historię pomiarów oraz daje możliwość stworzenia indywidualnej diety.