Źródło: www.equitin.pl

Styczeń 2017

Equitin Partners zainwestował w Time for Wax Sp z o.o. obejmując większościowy pakiet udziałów. Wspólnie z założycielką i zarządem spółki, Equitin zamierza przyspieszyć rozwój sieci salonów profesjonalnej depilacji woskiem i potencjalnie wejść w nowe obszary biznesu poprzez rozwój organiczny lub akwizycje.

"Przez ostatnie niemal 10 lat Time for Wax obsługuje tysiące klientek i klientów w Warszawie, a od zeszłego roku jesteśmy obecni również we Wrocławiu, Gdańsku i Gdyni. Nasz sukces budowaliśmy na najwyższej jakości usług depilacji woskiem i doskonałej obsłudze klienta. Nadszedł czas, aby przejść z firmą do kolejnej fazy rozwoju i dlatego jestem bardzo zadowolona, że udało się nam nawiązać współpracę z Equitin Partners" mówi Iza Makosz, założycielka Time for Wax.

"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dotychczasowych osiągnięć Izy i jej zespołu. Time for Wax ma świetną reputację dotyczącą jakości świadczonych usług i poziomu obsługi klientów, co stanowi doskonały fundament dla dalszego rozwoju sieci salonów depilacji. Ponadto wierzymy, że doświadczenia zespołu pozwolą nam również rozwinąć inne formaty usług kosmetycznych w Polsce" stwierdził Piotr Kulikowski, Współzałożyciel i Partner w Equitin.

www.timeforwax.pl