www.equitin.pl

Equitin Partners zawarł umowę inwestycyjną z Kariną Trafną, założycielką i prezesem zarządu KIDS&Co – firmy, która zarządza siecią dwujęzycznych przedszkoli i żłobków w Polsce. Wspólnie z założycielką i zespołem zarządzającym, Equitin zamierza przyspieszyć rozwój firmy i stworzyć największego polskiego operatora na rynku wczesnej edukacji.

“Gdy zakładałam KIDS&Co. moją ambicją było zaoferowanie dzieciom najlepszego przygotowania do wyzwań, jakie stawiać będzie przed nimi edukacja w szkole podstawowej. Obecnie koncentrujemy się na harmonijnym rozwoju dzieci, nauce języka angielskiego, a także zdrowym żywieniu. Jestem przekonana, że w najbliższych 5-10 latach potencjał wzrostu dla naszej firmy będzie nieograniczony. Jestem przekonana, że dzięki współpracy z Equitin, będziemy mogli przyspieszyć rozwój naszej sieci przedszkoli korzystając z ich doświadczeń w inwestycjach na rynku edukacji w Polsce” mówi Karina Trafna, założycielka i Prezes Zarządu KIDS&Co.

“Karina ze swoim zespołem stworzyła idealną platformę dla dalszego wzrostu, którego motorem jest rosnący popyt na najwyższej jakości usługi edukacyjne, spełniające międzynarodowe standardy. Już dziś KIDS&C0. zarządza przedszkolami firmowymi kilku renomowanych klientów korporacyjnych, a także prowadzi własne przedszkola i żłobki w nowoczesnych biurowcach w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. Wierzymy, że oferta firmy jest bardzo atrakcyjna zarówno dla polskich i zagranicznych pracodawców, jak również ich pracowników. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy udziałowcem KIDS&Co. i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Karinę w realizacji jej ambitnego planu rozwoju KIDS&Co.” stwierdził Maciej Górski, współzałożyciel i Partner w Equitin.

O KIDS&Co.:

KIDS&Co jest ogólnopolską firmą, od 13 lat specjalizującą się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków w Polsce. Firma posiada 11 lokalizacji w dwóch formatach (i) własne przedszkola otwierane we współpracy z najlepszymi deweloperami budynków biurowych oraz (ii) przedszkola firmowe prowadzone dla renomowanych polskich i międzynarodowych pracodawców. Misją firmy jest wychowanie nowej generacji Polaków: dzieci przedsiębiorczych, samodzielnych, potrafiących współdziałać w grupie, otwartych na świat i jego różnorodność, odważnie patrzących w przyszłość i przygotowanych do wyzwań edukacji szkolnej.

O Equitin Partners:

Equitin Partners jest firmą inwestującą w szybko rosnące polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Equitin został założony w 2016 r. przez Erika Hallgrena, Macieja Górskiego i Piotra Kulikowskiego, a obok nich jego udziałowcami jest 9 renomowanych inwestorów prywatnych.

Kontakt

Maciej Gorski, Partner, tel: +48 695 102 030, email: maciej.gorski@equitin.pl, www.equitin.pl

Sylwia Maj, KIDS&Co. tel.: +48 503 701 452, e-mail: sylwia.maj@zoom-bsc.pl, www.kids-co.pl