Skip to main content
Wiceprezes

Edgar Koleśnik


Partner
Abris Capital Partners
Edgar Koleśnik

Edgar dołączył do Abris w 2014 roku i zajmuje stanowisko Partnera. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. W Abris pracował nad wieloma transakcjami w sektorze technologii, usług biznesowych i specjalistycznej produkcji. Ponadto Edgar koncentruje się na takich obszarach jak zarządzanie talentami i kraje bałtyckie.

Przed dołączeniem do Abris, Edgar pracował jako konsultant ds. zarządzania przez ponad siedem lat, doradzając wiodącym globalnym firmom, w tym dziesięciu firmom z listy Fortune 500 z różnych sektorów, w szerokim zakresie kwestii strategicznych, operacyjnych i organizacyjnych.  

Edgar posiada tytuł MBA z wyróżnieniem INSEAD oraz podwójny tytuł magistra CEMS i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał certyfikat Executive Education od IESE. Edgar biegle włada czterema językami europejskimi. 

Jest również aktywnym członkiem-założycielem PSIK Next Gen Committee (>100 członków na LinkedIn od momentu powstania we wrześniu 2019 r.) poprzez organizowanie wydarzeń istotnych dla profesjonalistów inwestycyjnych.