Skip to main content
Prezes

Małgorzata Bobrowska


Współzałożyciel i Partner Zarządzający
Resource Partners
Małgorzata Bobrowska

Małgorzata Bobrowska jest Partnerem Zarządzającym skoncentrowanym na możliwościach inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Resource Partners to grupa private equity koncentrująca się na inwestycjach w perspektywiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa koncentruje się na finansowaniu transakcji wzrostu i wykupu spółek z dodatnim wynikiem EBITDA, o silnej pozycji rynkowej oraz sprawdzonej strategii i modelu biznesowym, głównie w sektorach konsumenckich. 

Małgorzata była współzałożycielką Resource Partners po odejściu z The Carlyle Group w 2008 roku. W 2009 roku pełniła funkcję Dyrektora Projektu w zespole Ekspansji Międzynarodowej PZU. Przed odejściem z The Carlyle Group, w latach 2001-2008, Małgorzata była konsultantem w McKinsey & Company, zarówno w biurze w Warszawie, jak i w Chicago. 

Małgorzata uzyskała tytuł magistra finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej (Polska) oraz tytuł MBA w Kellogg School of Management (USA). Ukończyła również międzynarodowy program zarządzania w CEMS (Community of European Management Schools). 

W zarządzie PSIK zasiada od 2017 roku. Jest również mentorem w programie PSIK Social Business Accelerator od 2011 roku. W 2021 roku została laureatką Nagród PSIK w dwóch kategoriach: Postać Roku i Mentor Social Business Accelerator.